Despre Noi - Inscriere

Subsemnatul avand functia de si reprezentant legal al S.C. cu sediul in localitatea , strada , numarul , cod postal , judetul , avand codul CAEN principal , J , cod fiscal , banca , contul , un numar de angajati, telefon fix , fax , telefon mobil , adresa de mail , pagina web , solicit inscrierea societatii pe care o reprezint in Asociatia Tipografilor "Transilvania", sunt de acord cu Statutul ATT si ma angajez sa platesc cotizatia de membru a Asociatiei in valoare de 300 euro/an.

In acest sens anexez Hotararea Adunarii Generale a Asociatilor :

Doresti sa te abonezi la newsletter?

Prin trimiterea acestui formular inteleg ca am semnat electronic cererea de adeziune si sunt de acord cu statutul Asociatiei.  (obligatoriu)
Introduceti textul afisat in imaginea de mai sus.

Inscrie-te